Szkoła tańca Blackpool


Przedstawiamy Ci taniec od jego najpiękniejszej i najbardziej interesującej strony – jako rozwój fizyczny, pole do ulepszania samego siebie, kontakt z drugim człowiekiem, zgranie w parze oraz przede wszystkim świetną zabawę i satysfakcjonujący sposób na spędzanie czasu.
Aby zapewnić dostęp do rzetelnej wiedzy oraz stworzyć komfortowe warunki nauki zatrudniamy wyłącznie instruktorów z najwyższymi klasami tanecznymi, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, których wspólnymi wyróżniającymi cechami są otwartość na ludzi, pozytywne nastawienie oraz rozpierająca energia!
Zajęcia szkoły tańca we Wrocławiu prowadzimy w komfortowej sali wyposażonej w klimatyzację, parkiet, lustra oraz zaplecze bufetowe. Mamy na koncie setki zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym, cieszymy się wieloma pozytywnymi opiniami (które można znaleźć na naszym fanpage’u). Czujesz, że to pasja dla Ciebie - skontaktuj się z nami już teraz!

Umiejętność odnalezienia się na parkiecie to ważny aspekt naszego życia kulturalnego. To jeden z kodów, którym posługujemy się w interakcji z innymi. Świadomość własnego ciała i konwenansów w tej dziedzinie możemy śmiało dołożyć do ogólnego zestawu dobrych manier, które powinny cechować człowieka kulturalnego i obytego w towarzystwie. Wszak mówimy tu nie tylko o uroczystościach rodzinnych (wesela, poprawiny itp.), ale także o bankietach, imprezach integracyjnych i wielu innych eventach na których po prostu "wypada" znać zasady.

Nasza szkoła tańca we Wrocławiu od podstaw nauczy Cię kroków, obrotów i figur, dzięki którym poradzisz sobie na każdej imprezie!

Panowie - pokażemy Wam w jaki sposób prowadzić partnerkę, aby ta czuła się bezpiecznie i komfortowo. Nauczymy Was poruszać się po parkiecie tak, aby nogi się nie plątały, a partnerka zawsze wiedziała w którą stronę ją prowadzicie.

Panie - nauczycie się jak podążać za partnerem i dać się poprowadzić do każdej figury. Pokażemy Wam jak poruszać się z wdziękiem i gracją, aby tworzyć z partnerem dobraną parę, bez szarpania i wykręcania rąk.


Zapisz się już dziś