Nasi instruktorzy

Joanna

INSTRUKTOR TAŃCA


Instruktorka z wieloletnim stażem i sukcesami w nauczaniu. Jej specjalnością jest taniec towarzyski, w którym posiada klasy mistrzowskie, świetnie czuje się także w gorących rytmach salsy oraz zmysłowym tangu argentyńskim. Jej warsztat instruktora wzbogaca wykształcenie zdobyte w szkole muzycznej oraz szerokie doświadczenie sceniczne. Jeśli wejdziesz z nią na parkiet – zostaniesz na dłużej.

Paulina

INSTRUKTOR TAŃCA


Instruktorka, która nie boi się wyzwań. Zawodowa tancerka tańca towarzyskiego posiadająca klasy mistrzowskie w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Jej dzisiejszym zajęciem, a przede wszystkim pasją, jest wprowadzanie kursantów w kolorowy świat tańca i pomoc w odkrywaniu w nim własnego miejsca. Każdego potrafi zarazić tanecznym bakcylem i zaprzyjaźnić z parkietem.

Małgorzata

INSTRUKTOR TAŃCA


Utytułowana tancerka posiadająca klasy mistrzowskie w dwóch stylach, posiadająca ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Oprócz tańca towarzyskiego rozwijała się także w innych technikach tanecznych (hip hop, taniec nowoczesny, jazz, burleska). Podczas 4-letniego pobytu we Włoszech uczestniczka rewii tanecznej, gdzie rozwijała swój bogaty warsztat taneczny i sceniczny. Przede wszystkim - ciepła, pozytywna instruktorka, przy której po prostu nie sposób się nudzić i stresować :).

Anna

INSTRUKTOR TAŃCA


Utytułowana tancerka posiadająca klasy mistrzowskie w dwóch stylach, laureatka wielu turniejów w Polsce i za granicą, animatorka tańca i czasu wolnego. Skuteczna nauczycielka - pod jej okiem kroki nauczą się same :). Zarazi każdego pasją do tańca!