Architektura

DACER

Współpraca z najlepszymi wykonawcami, wysoka jakość produktów, realizacja pomysłów klientów i bogaty asortyment to główne wyróżniki polskiej marki Dacer, działającej w zgodzie z dawną sztuką zduńską, łącząc ją ze współczesną technologią, aby zapewniać klientom ręcznie malowane kafle piecowe, kominki oraz piece kaflowe, a także drzwiczki regulujące napływ powietrza do paleniska.

Kontakt:
Grochowska 16
04-217 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: dacer.pl
poczta e-mail: kafle.dacer@gmail.com
telefon: +48 22 612 24 77
Pełna oferta: Pełna oferta

AKAPIT

Firma AKAPIT od wielu lat z sukcesem zadowala nawet najbardziej wymagających klientów dostarczając wysokiej jakości usługi z zakresu systemów grzewczych. Pellet o średnicy 6mm, brykiet do kominka czy same urządzenia - obsługa z chęcią dobierze odpowiedni wariant produktu dostosowany w pełni do potrzeb i preferencji klienta.

Kontakt:
Dąbrowskiego 96
60-576 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: ogrzewanie-akapit.pl
poczta e-mail: biuro@ogrzewanie-akapit.pl
telefon: +48 61 847 47 00
Pełna oferta: Link do strony

Domatros

Choć sprzedaż lub wynajem nieruchomości to główne elementy działalności biura Domatros, działając w branży od lat, pracownicy firmy zyskali niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby poza standardowymi usługami, proponować także wykonanie profesjonalnych zdjęć nieruchomości lub pomoc w znalezieniu finansowania, aby finalizacja transakcji przebiegła sprawnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Kontakt:
Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice
województwo: śląskie
strona www: domatros.pl
poczta e-mail: biuro@domatros.pl
telefon: +48 728 093 083
Pełna oferta: Domatros Katowice

Nowoczesne Elewacje s.c.

Podejmując współpracę z marką Nowoczesne Elewacje s.c., klienci mają pewność, że współpracują z godnym zaufania producentem, który nie tylko doradzi odpowiednie rozwiązania, ale także zaplanuje ich montaż, zlecając wykonanie zadania fachowcom. Kompleksowa obsługa jest bowiem w takiej sytuacji niezbędna, aby skutecznie i sprawnie tworzyć np. elewacje budynków.

Kontakt:
Przemysłowa 5
64-710 Połajewo
województwo: wielkopolskie
strona www: nowoczesneelewacje.com
poczta e-mail: biuro@nowoczesneelewacje.com
telefon: +48 531 983 230
Pełna oferta: Czytaj więcej

CARTEX

Fachowcy z doświadczeniem w branży energetycznej z Cartex, dbają na o to, aby praca związana np. z przygotowaniem świadectwa energetycznego, przebiegała sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Profesjonalizm oraz precyzja, pozwalają klientom cieszyć się sprawnym przygotowaniem dokumentacji, wraz ze wskazówkami w kontekście optymalizacji zużycia energii w poszczególnych obiektach.

Kontakt:
Ściegiennego 121/58
25-115 Kielce
województwo: świętokrzyskie
strona www: cartex.biz.pl
poczta e-mail: biuro@cartex.biz.pl
telefon: +48 605 920 522
Pełna oferta: Oferta firmy