Hobby

Dana Puciłowska

Organizując sensualne sesje zdjęciowe dla kobiet, jednocześnie zapewniając także realizację biznesowych fotografii, zarówno grupowych, jak i w formie portretu, poznańska artystka i fotografka, dzięki kompleksowemu podejściu dba nie tylko o wykonanie świetnych zdjęć, ale zajmuje się przygotowaniem stylizacji, wprowadzając przyjemną atmosferą, aby klienci czuli się dobrze i komfortowo.

Kontakt:
Grobla 3/6
61-858 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: danapucilowska.com
poczta e-mail: agencjalook@tenbit.pl
telefon: +48 602 255 440
Pełna oferta: WWW

Wróżka Trzaskoma

Za sprawą profesjonalnego podejścia, rzetelnej pracy i zaangażowania, wróżka z Warszawy zyskała renomę w branży, gdyż jej praktyka opiera się na doświadczeniu i skutecznych narzędziach terapeutycznych. To z kolei przekłada się na lojalność klientów, motywując specjalistkę do dalszego rozwoju i świadczenia usług na najwyższym poziomie, włączając w to Tarota, kursy Reiki i nie tylko.

Kontakt:
Askenazego 2
03-580 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: wrozkamalgorzatatrzaskoma.pl
poczta e-mail: trzaskoma.m@o2.pl
telefon: +48 515 094 363
Pełna oferta: Kliknij

Malta Imprezy Sp. z o.o.

Zespół Malta Imprezy specjalizuje się w organizacji wydarzeń, planując kameralne spotkania integracyjne oraz większe eventy lub pikniki rodzinne. Bogate doświadczenie, zaangażowanie, kreatywność, znajomość branży oraz konkurencyjne ceny, z uwagi na dostęp do własnego Pola Piknikowego, potwierdzają, że zdecydowanie warto współpracować z firmą, która tak bardzo dba o zadowolenie klientów.

Kontakt:
Wiankowa 3
61-131 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: maltaimprezy.pl
poczta e-mail: karolina@maltaimprezy.pl
telefon: +48 502 367 910
Pełna oferta: Czytaj więcej