Przemysł

Lechar Sp. z o.o.

Polska marka Lechar będąca jednocześnie importerem i producentem komponentów do armatury wodnej, grzewczej i solarnej oraz mniejszych przewodów i przyłączy, oferuje produkty najwyższej jakości z atestem. Doświadczeni pracownicy zapewniają również pomoc w kwestii wyboru właściwych rozwiązań, aby wskazany artykuł okazał się najbardziej efektywny.

Kontakt:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
poczta e-mail: info@lechar.com.pl
telefon: +48 22 868 67 90
Pełna oferta: Lechar Sp. z o.o.

Aqua-Trend Pompy dozujące

Firma pompydozujace.pl wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na swoje bogate doświadczenie, solidność oraz szeroki wybór urządzeń dozujących najlepszych producentów, dostosowanych do różnorodnych branż i zastosowań. Czujnik poziomu cieczy daje pewność, że procesy dozowania są dokładne, powtarzalne i skuteczne.

Kontakt:
Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: pompydozujace.com
poczta e-mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
telefon: +48 42 207 33 66
Pełna oferta: Link do strony

ZPTS

Jednym z pierwszych, a więc również najbardziej doświadczonym producentem zaślepek i zatyczek do rur oraz profili w Polsce, jest z pewnością Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Nic zatem dziwnego, że firma wciąż proponuje szeroki asortyment, uzupełniając ofertę produktami, których potrzebują klienci, takie jak np. maskownice do śrub, zaślepki, zatyczki i inne zabezpieczenia.

Kontakt:
Rzemieślnicza 9
41-253 Czeladź
województwo: śląskie
strona www: e-zaslepki.pl
poczta e-mail: biuro@plastic.com.pl
telefon: +48 32 269 70 42
Pełna oferta: Zaślepki do profili

Globex

Chcąc osiągnąć wydajność i niezawodność podczas realizacji projektów budowlanych, najlepszym rozwiązaniem okazuje się współpraca ze specjalistami z firmy Globex. Ta polska marka w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór artykułów, takich jak gwoździarki, osadzaki, druty oraz części zamienne i inne akcesoria, przydatne na placu budowy i nie tylko.

Kontakt:
Hetmańska 90
60-219 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: gwozdziarki-osadzaki.pl
poczta e-mail: poznan@globex.com.pl
telefon: +48 608 309 331
Pełna oferta: Dowiedz się więcej

Usługi dźwigowe Kuźmicki

Dźwigi to urządzenia, które można wykorzystać na wiele sposobów, dlatego nie dziwi fakt, że usługa ich wynajmu staje się coraz popularniejsza także w Trójmieście, gdzie na placach budowy lub przy rozładunku ciężkich maszyn pojawiają się znacznie częściej niż kiedyś, głównie dzięki profesjonalnym usługom dźwigowym, proponowanym przez doświadczonych specjalistów.

Kontakt:
Wrzosowa 2
83-050 Lublewo Gdańskie
województwo: pomorskie
strona www: dzwigi-gdansk.eu
poczta e-mail: andrzej.kuzmicki@wp.pl
telefon: +48 797 235 962
Pełna oferta: WWW