Przemysł

Lechar Sp. z o.o.

Polska marka Lechar będąca jednocześnie importerem i producentem komponentów do armatury wodnej, grzewczej i solarnej oraz mniejszych przewodów i przyłączy, oferuje produkty najwyższej jakości z atestem. Doświadczeni pracownicy zapewniają również pomoc w kwestii wyboru właściwych rozwiązań, aby wskazany artykuł okazał się najbardziej efektywny.

Kontakt:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
poczta e-mail: info@lechar.com.pl
telefon: +48 22 868 67 90
Pełna oferta: Lechar Sp. z o.o.

Aqua-Trend Pompy dozujące

Firma pompydozujace.pl wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na swoje bogate doświadczenie, solidność oraz szeroki wybór urządzeń dozujących najlepszych producentów, dostosowanych do różnorodnych branż i zastosowań. Czujnik poziomu cieczy daje pewność, że procesy dozowania są dokładne, powtarzalne i skuteczne.

Kontakt:
Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: pompydozujace.com
poczta e-mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
telefon: +48 42 207 33 66
Pełna oferta: Link do strony

ZPTS

Jednym z pierwszych, a więc również najbardziej doświadczonym producentem zaślepek i zatyczek do rur oraz profili w Polsce, jest z pewnością Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Nic zatem dziwnego, że firma wciąż proponuje szeroki asortyment, uzupełniając ofertę produktami, których potrzebują klienci, takie jak np. maskownice do śrub, zaślepki, zatyczki i inne zabezpieczenia.

Kontakt:
Rzemieślnicza 9
41-253 Czeladź
województwo: śląskie
strona www: e-zaslepki.pl
poczta e-mail: biuro@plastic.com.pl
telefon: +48 32 269 70 42
Pełna oferta: Zaślepki do profili

Globex

Chcąc osiągnąć wydajność i niezawodność podczas realizacji projektów budowlanych, najlepszym rozwiązaniem okazuje się współpraca ze specjalistami z firmy Globex. Ta polska marka w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór artykułów, takich jak gwoździarki, osadzaki, druty oraz części zamienne i inne akcesoria, przydatne na placu budowy i nie tylko.

Kontakt:
Hetmańska 90
60-219 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: gwozdziarki-osadzaki.pl
poczta e-mail: poznan@globex.com.pl
telefon: +48 608 309 331
Pełna oferta: Dowiedz się więcej

Usługi dźwigowe Kuźmicki

Dźwigi to urządzenia, które można wykorzystać na wiele sposobów, dlatego nie dziwi fakt, że usługa ich wynajmu staje się coraz popularniejsza także w Trójmieście, gdzie na placach budowy lub przy rozładunku ciężkich maszyn pojawiają się znacznie częściej niż kiedyś, głównie dzięki profesjonalnym usługom dźwigowym, proponowanym przez doświadczonych specjalistów.

Kontakt:
Wrzosowa 2
83-050 Lublewo Gdańskie
województwo: pomorskie
strona www: dzwigi-gdansk.eu
poczta e-mail: andrzej.kuzmicki@wp.pl
telefon: +48 797 235 962
Pełna oferta: WWW

POLI-MAT Sp. z o.o.

Poli-Mat Sp. z o.o. to firma, która chętnie podejmuje współpracę z klientami z różnych branż, ponieważ za sprawą doświadczenia oraz kompetencji specjalistów i ich kreatywnych pomysłów, przedsiębiorstwo proponuje dopasowane usługi, obejmujące sprzedaż trawersów lub szyn transportowych oraz przebudowę linii produkcyjnej i modernizację poszczególnych procesów logistycznych.

Kontakt:
Janikowska 29
61-070 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: poli-mat.pl
poczta e-mail: biuro@poli-mat.pl
telefon: +48 795 877 442
Pełna oferta: Strona internetowa

Robtronik

Funkcjonując na rynku od wielu lat, firma Robtronik zyskała renomę i zaufanie klientów w obszarze obróbki przewodów oraz realizacji projektów obejmujących aplikację wiązek kablowych. Specjaliści marki podejmują się wielu wymagających zadań, oferując usługi obejmujące produkcję wiązek prototypowych oraz znakowanie, cięcie, cynkowanie czy też taśmowanie przewodów.

Kontakt:
Gdańska 21A
05-120 Legionowo
województwo: mazowieckie
strona www: robtronik.pl
poczta e-mail: biuro@robtronik.pl
telefon: +48 501 223 144
Pełna oferta: Czytaj dalej