Przemysł

Lechar Sp. z o.o.

Polska marka Lechar będąca jednocześnie importerem i producentem komponentów do armatury wodnej, grzewczej i solarnej oraz mniejszych przewodów i przyłączy, oferuje produkty najwyższej jakości z atestem. Doświadczeni pracownicy zapewniają również pomoc w kwestii wyboru właściwych rozwiązań, aby wskazany artykuł okazał się najbardziej efektywny.

Kontakt:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: lechar.com.pl
poczta e-mail: info@lechar.com.pl
telefon: +48 22 868 67 90
Pełna oferta: Lechar Sp. z o.o.

Aqua-Trend Pompy dozujące

Firma pompydozujace.pl wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na swoje bogate doświadczenie, solidność oraz szeroki wybór urządzeń dozujących najlepszych producentów, dostosowanych do różnorodnych branż i zastosowań. Czujnik poziomu cieczy daje pewność, że procesy dozowania są dokładne, powtarzalne i skuteczne.

Kontakt:
Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: pompydozujace.com
poczta e-mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
telefon: +48 42 207 33 66
Pełna oferta: Link do strony

ZPTS

Jednym z pierwszych, a więc również najbardziej doświadczonym producentem zaślepek i zatyczek do rur oraz profili w Polsce, jest z pewnością Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Nic zatem dziwnego, że firma wciąż proponuje szeroki asortyment, uzupełniając ofertę produktami, których potrzebują klienci, takie jak np. maskownice do śrub, zaślepki, zatyczki i inne zabezpieczenia.

Kontakt:
Rzemieślnicza 9
41-253 Czeladź
województwo: śląskie
strona www: e-zaslepki.pl
poczta e-mail: biuro@plastic.com.pl
telefon: +48 32 269 70 42
Pełna oferta: Zaślepki do profili