Szkolenia

SP nr 63

Zajęcia edukacyjne, przenikanie języka angielskiego oraz kreatywne formy zabawy i nauki, w połączeniu z rozwojem inteligencji emocjonalnej oraz wsparcia indywidualnych pasji sprawia, że Dwujęzyczna Szkoła Prywatna nr 63 w Warszawie to najlepszy wybór, aby dzieci dowiedziały się dużo o sobie, otaczającym świecie i zyskały kompetencje przydatne w kolejnych etapach życia.

Kontakt:
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: szkola63.waw.pl
poczta e-mail: sekretariat@szkola63.waw.pl
telefon: +48 533 065 840
Pełna oferta: Kliknij tutaj

Pluszowa Akademia

Przedszkole Pluszowa Akademia funkcjonuje w wielu dzielnicach Warszawy, między innymi na Wilanowie i Mokotowie. Jest to bezpieczne oraz inkluzywne miejsce dla wszystkich dzieci, które chcą rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy i budować relacje z rówieśnikami. Wszystko to w otoczeniu języka angielskiego oraz specjalistycznej pomocy w przypadku najmłodszych z zaburzeniami rozwojowymi.

Kontakt:
Nałęczowska 31
02-922 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
strona www: pluszowaakademia.pl
poczta e-mail: kontakt@pluszowaakademia.pl
telefon: +48 515837797
Pełna oferta: Pełna oferta

MODERN AREA

Programy szkoleniowe, inspirujące wykłady, interaktywne metody nauczania oraz ćwiczenia praktyczne to główne elementy, na których opierają się kursy oraz spotkania organizowane przez wykwalifikowany zespół Modern Area. Jest to firma współpracująca przede wszystkim z przedsiębiorcami, oferująca pomoc w zwiększeniu efektywności pracy, lepszej komunikacji lub odkrywaniu potencjału pracowników.

Kontakt:
Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
strona www: modernarea.pl
poczta e-mail: modernarea@modernarea.pl
telefon: +48 531 813 355
Pełna oferta: Modern Area

INVEST-PROJECT

Elektroniczny program do nauki od INVEST-PROJECT sprawia, że klienci bez żadnych trudności przystępują do egzaminów na konkretne uprawnienia budowlane, ponieważ firma zapewnia dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy danych, urozmaicając naukę za pomocą podpowiedzi lub trybu egzaminu, tworząc realistyczną symulację, aby jak najlepiej przygotować konkretne osoby do zaliczenia końcowego testu.

Kontakt:
Laskowice 29
82-550 Prabuty
województwo: pomorskie
strona www: uprawnienia-budowlane.pl
poczta e-mail: biuro@uprawnienia-budowlane.pl
telefon: +48 791 000 240
Pełna oferta: Dowiedz się więcej

Edutoria Sp. z o. o.

Nowa Szkoła Sopot to rezultat wizji grupy Edutoria Sp. z o.o., której celem jest edukacja dzieci z klas 1-8 w formie inspirującego procesu odkrywania siebie oraz tego, co znajduje się wokół nich. W tym wypadku program nauczania jest bardzo dobrze przemyślany oraz rozbudowany, gwarantując podstawowe wykształcenie, a przy tym ucząc wielu innych, przydatnych umiejętności.

Kontakt:
Jana z Kolna 35
81-859 Sopot
województwo: pomorskie
strona www: nowaszkolasopot.pl
poczta e-mail: sekretariat@nowaszkolasopot.pl
telefon: +48 721 555 775
Pełna oferta: WWW

Kuźnia Kariery

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, przeprowadzanie konsultacji, szkoleń biznesowych czy nawet tworzenie profesjonalnego CV to czynności, jakimi na co dzień zajmuje się doradca zawodowy z Poznania. Pomaga on klientom rozpocząć karierę, zmienić dotychczasową pracę lub zyskać nowe kwalifikacje, aby objąć wyższe stanowisko, co pozwala zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Kontakt:
Sucha 30B/1
61-016 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: kuzniakariery.com.pl
poczta e-mail: kuzniakariery@gmail.com
telefon: +48 531 209 244
Pełna oferta: Strona WWW

Tłumaczenia J. Wiśniewska

Tłumacz, uwzględniając indywidualne potrzeby klientów, zapewnia im kompleksowe wsparcie lingwistyczne, osiągając doskonałe rezultaty poprzez rzetelne i dokładne tłumaczenie dokumentów, umów, treści na stronie WWW lub nawet rozmów na żywo na hiszpański, dopasowując zakres swoich obowiązków do indywidualnych oczekiwań, co przekłada się satysfakcję klientów.

Kontakt:
Konwaliowa 16
63-004 Tulce
województwo: wielkopolskie
strona www: hiszpanskitlumaczenia.com.pl
poczta e-mail: joanna.wisniewska@interia.eu
telefon: +48 506 298 031
Pełna oferta: Poznaj ofertę

Rubik Music School

Stosując holistyczne podejście do edukacji i wychowania, pedagodzy pracujący w niepublicznym przedszkolu Rubik Music School w Warszawie, dbają nie tylko o edukację dzieci, ale także o ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny, poprzez rozmaite aktywności, takie jak zajęcia językowe, muzyczne, kulinarne, sportowe i wiele więcej, w zależności od preferencji podopiecznych.

Kontakt:
Domaniewska 41
02-672 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: rubikschool.pl
poczta e-mail: domaniewska@rubikschool.pl
telefon: +48 607 909 999
Pełna oferta: Czytaj więcej

Wykłady Motywacyjne

Oferta szkoleniowa firmy Modern Area obejmuje różnorodne dziedziny, dostosowane do potrzeb różnych grup zawodowych. Realizowane treningi i wykłady obejmują między innymi takie tematy jak zarządzanie firmą, a także rozwój kompetencji miękkich. Poszczególne programy są więc skierowane do menedżerów oraz pracowników niższego szczebla, w zależności od indywidualnych preferencji klientów.

Kontakt:
Jana Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
strona www: wykladymotywacyjne.pl
poczta e-mail: modernarea@modernarea.pl
telefon: +48 531 81 33 55
Pełna oferta: Pełna oferta