Szkolenia

SP nr 63

Zajęcia edukacyjne, przenikanie języka angielskiego oraz kreatywne formy zabawy i nauki, w połączeniu z rozwojem inteligencji emocjonalnej oraz wsparcia indywidualnych pasji sprawia, że Dwujęzyczna Szkoła Prywatna nr 63 w Warszawie to najlepszy wybór, aby dzieci dowiedziały się dużo o sobie, otaczającym świecie i zyskały kompetencje przydatne w kolejnych etapach życia.

Kontakt:
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: szkola63.waw.pl
poczta e-mail: sekretariat@szkola63.waw.pl
telefon: +48 533 065 840
Pełna oferta: Kliknij tutaj

Pluszowa Akademia

Przedszkole Pluszowa Akademia funkcjonuje w wielu dzielnicach Warszawy, między innymi na Wilanowie i Mokotowie. Jest to bezpieczne oraz inkluzywne miejsce dla wszystkich dzieci, które chcą rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy i budować relacje z rówieśnikami. Wszystko to w otoczeniu języka angielskiego oraz specjalistycznej pomocy w przypadku najmłodszych z zaburzeniami rozwojowymi.

Kontakt:
Nałęczowska 31
02-922 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
strona www: pluszowaakademia.pl
poczta e-mail: kontakt@pluszowaakademia.pl
telefon: +48 515837797
Pełna oferta: Pełna oferta

Go4it

Szkoła angielskiego Go4it Wrocław to placówka, która priorytetyzuje umiejętności sprawnego komunikowania w języku obcym. Nauczyciele przekazują kursantom praktyczną wiedzę oraz umiejętności, a także wskazują na realne sytuacje, w których warto je wykorzystać. Poprzez systematyczne ćwiczenia uczniowie szybko zaczynają rozumieć jak działa gramatyka i chętnie podejmują obcojęzyczne dyskusje.

Kontakt:
Ruska 61/12
50-079 Wrocław
województwo: dolnośląskie
strona www: go4it.com.pl
poczta e-mail: go4it.wroclaw@gmail.com
telefon: +48 502 576 567
Pełna oferta: Oferta