Uroda

Poradnia LILIUM

Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Lilium, która znajduje się w Warszawie oferuje pomoc psychologiczną, pedagogiczną, a także logopedyczną dla osób w każdym wieku. Zaangażowanie specjalistów pozwala na skuteczne stawianie diagnoz oraz wprowadzanie efektywnych rozwiązań terapeutycznych.

Kontakt:
Dereniowa 52/54
04-871 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: poradnia-lilium.pl
poczta e-mail: kontakt@poradnia-lilium.pl
telefon: +48 511 410 971
Pełna oferta: WWW

Stomatologiczny Księżycowa

Choroby dziąseł i zębów dotykają każdego, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć gabinet stomatologiczny w mieście Poznań, który profesjonalnie zadba o kompleksową obsługę jamy ustnej. Kadra Księżycowej Stomatologii Specjalistycznej skupia się przede wszystkim na leczeniu uzębienia, ale również tworzeniu komfortowych oraz sterylnych warunków i stałych relacji ze swoimi klientami.

Kontakt:
Księżycowa 3/20
60-281 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: stomatologiaksiezycowa.pl
poczta e-mail: -
telefon: +48 61 22 657 48
Pełna oferta: Przejdź na stronę

Studio Imperial

Osoby pracujące w branży kosmetologicznej, zajmujące się głównie makijażem permanentnym nazywane są najczęściej linergistkami. Studio Imperial z Poznania oferuje tego typu zabieg bazujący na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, aby sprawiać wrażenie nałożonego makijażu na brwiach, ustach lub w formie kresek na powiekach.

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: imperial-permanent-makeup.pl
poczta e-mail:
telefon: +48 509180160
Pełna oferta: Tutaj

Piękny Uśmiech

Gabinet Piękny Uśmiech funkcjonuje w Poznaniu bardzo długo, nieustannie rozwijając swoją ofertę usług ze szczególnym naciskiem na wybielanie zębów za pomocą lampy z akceleratorem, uzupełniając proces remineralizacją oraz zabezpieczeniem szkliwa, dzięki czemu pacjenci nie muszą stosować białej diety, co sprawia, że już po zabiegu mogą spożywać swoje ulubione potrawy.

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: super-usmiech.pl
poczta e-mail: -
telefon: +48 509 180 160
Pełna oferta: Oferta

Q-Dent

Stomatolodzy pracujący w klinice Q-Dent od lat zajmują się profilaktyką oraz leczeniem zębów u dzieci i dorosłych, proponując innowacyjne metody leczenia z wykorzystaniem nowoczesnego, nieinwazyjnego sprzętu, gwarantując bezbolesne zabiegi oraz skuteczne dopasowanie aparatów ortodontycznych, protez, a także implantów.

Kontakt:
Starołęcka 42B
61-361 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: qualitydent.pl
poczta e-mail: info@qualitydent.pl
telefon: +48 730 955 230
Pełna oferta: WWW