Uroda

Poradnia LILIUM

Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Lilium, która znajduje się w Warszawie oferuje pomoc psychologiczną, pedagogiczną, a także logopedyczną dla osób w każdym wieku. Zaangażowanie specjalistów pozwala na skuteczne stawianie diagnoz oraz wprowadzanie efektywnych rozwiązań terapeutycznych.

Kontakt:
Dereniowa 52/54
04-871 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: poradnia-lilium.pl
poczta e-mail: kontakt@poradnia-lilium.pl
telefon: +48 511 410 971
Pełna oferta: WWW

Stomatologiczny Księżycowa

Choroby dziąseł i zębów dotykają każdego, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć gabinet stomatologiczny w mieście Poznań, który profesjonalnie zadba o kompleksową obsługę jamy ustnej. Kadra Księżycowej Stomatologii Specjalistycznej skupia się przede wszystkim na leczeniu uzębienia, ale również tworzeniu komfortowych oraz sterylnych warunków i stałych relacji ze swoimi klientami.

Kontakt:
Księżycowa 3/20
60-281 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: stomatologiaksiezycowa.pl
poczta e-mail: -
telefon: +48 61 22 657 48
Pełna oferta: Przejdź na stronę

Studio Imperial

Osoby pracujące w branży kosmetologicznej, zajmujące się głównie makijażem permanentnym nazywane są najczęściej linergistkami. Studio Imperial z Poznania oferuje tego typu zabieg bazujący na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, aby sprawiać wrażenie nałożonego makijażu na brwiach, ustach lub w formie kresek na powiekach.

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: imperial-permanent-makeup.pl
poczta e-mail:
telefon: +48 509180160
Pełna oferta: Tutaj

Piękny Uśmiech

Gabinet Piękny Uśmiech funkcjonuje w Poznaniu bardzo długo, nieustannie rozwijając swoją ofertę usług ze szczególnym naciskiem na wybielanie zębów za pomocą lampy z akceleratorem, uzupełniając proces remineralizacją oraz zabezpieczeniem szkliwa, dzięki czemu pacjenci nie muszą stosować białej diety, co sprawia, że już po zabiegu mogą spożywać swoje ulubione potrawy.

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: super-usmiech.pl
poczta e-mail: -
telefon: +48 509 180 160
Pełna oferta: Oferta

Q-Dent

Stomatolodzy pracujący w klinice Q-Dent od lat zajmują się profilaktyką oraz leczeniem zębów u dzieci i dorosłych, proponując innowacyjne metody leczenia z wykorzystaniem nowoczesnego, nieinwazyjnego sprzętu, gwarantując bezbolesne zabiegi oraz skuteczne dopasowanie aparatów ortodontycznych, protez, a także implantów.

Kontakt:
Starołęcka 42B
61-361 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: qualitydent.pl
poczta e-mail: info@qualitydent.pl
telefon: +48 730 955 230
Pełna oferta: WWW

Stomatologia RAHMA

Wizyta w gabinecie RAHMA, który znajduje się w Poznaniu to nie tylko gwarancja profesjonalnej opieki, ale także pozytywne doświadczenie dla pacjentów, niezależnie czy zgłosili się oni do gabinetu z poważnym uszkodzeniem zęba, chcieli wykonać leczenie kanałowe, wszczepić implant lub udali się tam wyłącznie na profilaktyczną konsultację. Każdy pacjent jest równie ważny i specjaliści chętnie mu pomogą.

Kontakt:
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań
województwo: wielkopolskie
strona www: stomatologiarahma.pl
poczta e-mail: gabinet@stomatologiarahma.pl
telefon: +48 500 631 681
Pełna oferta: Oferta firmy

Poradnia Helenow

W przypadku podejrzenia autyzmu, dysleksji lub zauważając inne, niepokojące objawy u dziecka, najlepiej skonsultować swoje obawy ze specjalistami z Poradni Helenów w Warszawie. Przeprowadzą oni odpowiednie badania i postawią diagnozę, wskazując dalsze kroki, jakie należy podjąć, aby jak najlepiej pomóc dziecku zmagającemu się z problemami rozwojowymi.

Kontakt:
Hafciarska 80/86
04-725 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: helenow.pl
poczta e-mail: sekretariat@helenow.pl
telefon: +48 22 812 49 56
Pełna oferta: Kontakt z firmą

Centrum Treningu Personalnego

Centrum Treningu Personalnego we Wrocławiu to miejsce zyskujące na popularności, przede wszystkim dlatego, że coraz więcej osób, które zaczyna regularnie uprawiać sport, początkowo ma trudności z zaplanowaniem tego, co robić i jak często. Wówczas pomoc doświadczonego trenera jest niezbędna, aby ustrzec się przed kontuzjami i skutecznie zbliżać się do konkretnego celu.

Kontakt:
Powstańców Śląskich 58a/4
55-333 Wrocław
województwo: dolnośląskie
strona www: treningpersonalny.org
poczta e-mail: r.orczewski@tlen.pl
telefon: +48 607 130 241
Pełna oferta: Strona firmowa

Wylecz Depresję

Dopasowany plan terapeutyczny, opracowany przez lekarzy z Revival Clinic, uwzględnia różne innowacyjne metody zabiegowe, takie jak np. terapia ketaminą za pomocą wlewów, które pozwalają w krótkim czasie osiągnąć zadowalające efekty. W tej renomowanej Klinice, osoby zmagające się z depresją mogą zatem otrzymać niezbędne wsparcie w procesie leczenia, aby poprawić swoje zdrowie psychiczne.

Kontakt:
Adama Branickiego 10
02-972 Warszawa
województwo: mazowieckie
strona www: wylecz-depresje.pl
poczta e-mail: info@wylecz-depresje.pl
telefon: +48 888 915 957
Pełna oferta: WWW

PPHU FOLAREND

Jednorazowe skarpetki ochronne i pielęgnacyjne z folii HDPE od Folarend wyróżnia wytrzymałość i elastyczność, co sprawia, że są one odporne na rozrywanie, rozciąganie oraz zmienną temperaturę. Tego rodzaju asortyment to więc idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie higiena osobista jest bardzo ważna, np. w gabinetach kosmetycznych, sklepach obuwniczych oraz w wypożyczalniach obuwia sportowego.

Kontakt:
Trzesiecka 65
78-400 Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie
strona www: folarend.com
poczta e-mail: kontakt@folarend.com
telefon: +48 604 687 918
Pełna oferta: Wejdź na stronę