Usługi transportowe

Fox Serwis

Firma Fox Serwis stacjonująca w Krakowie już od ponad 10 lat zajmuje się montażem oraz naprawą instalacji gazowych w samochodach, które posiadają silniki na benzynę. Kompleksowa usługa obejmuje również nowoczesne autoalarmy, realizacje serwisów LPG oraz gwarancję estetycznej, a także rzetelne wykonanej pracy.

Kontakt:
Tyniecka 7
30-319 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: autogaz.malopolska.pl
poczta e-mail: foxserwis@op.pl
telefon: +48 501 188 486
Pełna oferta: WWW

EUROAROMA

Zapachy samochodowe oraz zawieszki zapachowe do aut to podstawa działalności marki Euroaroma. Firma wyróżnia się na rynku tym, że zapewnia opcję personalizacji wielu elementów, już na etapie projektowania zawieszek. Klient może bowiem wybrać niestandardowy kształt, formę nadruku i odpowiedni według swoim preferencji aromat.

Kontakt:
Malczewskiego 11/13
13-200 Działdowo
województwo: warmińsko-mazurskie
strona www: euroaroma.pl
poczta e-mail: biuro@euroaroma.pl
telefon: +48 23 674 49 92
Pełna oferta: Wejdź

Auto Szkoła Premium

Firma Auto Szkoła Premium dba o komfort i satysfakcję kursantów, oferując elastyczny harmonogram zajęć teoretycznych i praktycznych, jeśli chodzi o kurs prawa jazdy. Ponadto instruktorzy korzystają z nowoczesnych pojazdów, takich samych jak w łódzkim WORD, aby przyzwyczaić przyszłych kierowców do konkretnego auta, niwelując tym samym stres w trakcie egzaminu.

Kontakt:
Piotrkowska 232
90-004 Łódź
województwo: łódzkie
strona www: autoszkolapremium.pl
poczta e-mail: premium@autoszkolapremium.pl
telefon: +48 797 742 412
Pełna oferta: WWW

Jasek-Hol

Świadcząc usługi z zakresu pomocy drogowej od lat, przedsiębiorstwo Jasek-Hol z Krakowa, stało się dla wielu osób godnym zaufania partnerem, oferującym kompleksową autopomoc. Doświadczenie fachowców oraz odpowiednie wyposażenie umożliwia poradzenie sobie z różnymi problemami na drodze, co sprawia, że klienci mogą liczyć na naprawdę szybką i skuteczną interwencję.

Kontakt:
Podłęska 3/13
30-865 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: jasekhol.pl
poczta e-mail: hubert@jasek-hol.pl
telefon: +48 729 121 194
Pełna oferta: Kliknij tutaj

Ul-Car

Profesjonalne usługi obejmujące m.in. rejestrację samochodów, tłumaczenia dokumentów oraz przygotowanie niezbędnych formalności urzędowych to podstawa działalności firmy Ul-Car z Krakowa. Przedsiębiorstwo oferuje klientom pełną obsługę, działając w ich imieniu, nie tylko w sytuacji, kiedy sprowadzają pojazdy z zagranicy, ale także, gdy potrzebują pomocy przy rejestracji pojazdów w Polsce.

Kontakt:
Nad Drwiną 16
30-741 Kraków
województwo: małopolskie
strona www: ul-car.pl
poczta e-mail: z.krawczyk@ul-car.pl
telefon: +48 512 793 314
Pełna oferta: Strona WWW

Parking PERFECT 24

Wykwalifikowani pracownicy, tworzący firmę Parking Perfect 24 dbają na co dzień o satysfakcję klientów, oferując wysoki standard obsługi w przystępnych cenach, proponując podróżującym parking z transferem, tuż obok lotniska Modlin przy drodze krajowej DK 85. Co ważne, parking jest czynny przez całą dobę, dlatego niezależnie od godziny przylotu lub wylotu, można z niego skorzystać.

Kontakt:
Forteczna 25
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie
strona www: modlinparking.com
poczta e-mail: parking.perfect24@gmail.com
telefon: +48 571510516
Pełna oferta: Pełna oferta