Żywność

Konsorcjum Producentów Kołocza Śląskiego

Kołacz śląski jest tradycyjnym wyrobem, który od lat zachwyca nie tylko mieszkańców regionu, ale również turystów z całego świata, którzy pragną poznać część wyjątkowej kultury. Stowarzyszenie Konsorcjum Kołocza Śląskiego zachęca do zasięgania informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Kontakt:
Powstańców Śląskich 25/6
45-086 Opole
województwo: opolskie
strona www: kolocz.info
poczta e-mail: kontakt@kolocz.info
telefon: +48 500367730
Pełna oferta: WWW

Czarna Kawka

Czarna Kawka to marka znana przede wszystkim wielbicielom kawy, ale nie tylko. Ten sklep internetowy będący jednocześnie palarnią gwarantuje najwyższą jakość produktów w wyjątkowych cenach, zapewniając bezpieczne oraz sprawne transakcje i ogromny wybór asortymentu, od kaw ziarnistych, świeżo palonych, zielonych, aż po napoje ze zwiększoną zawartością kofeiny.

Kontakt:
11 Listopada 91A
26-600 Radom
województwo: mazowieckie
strona www: czarnakawka.com
poczta e-mail: zamowienia@czarnakawka.com
telefon: +48 602 313 095
Pełna oferta: Czytaj więcej

JUTAR sp.j.

Wielkopolska ubojnia trzody chlewnej Jutar od lat nieustannie się rozwija, proponując klientom coraz więcej produktów oraz usług. Na wyróżnienie zasługuje z pewnością skup żywca na podstawie klasyfikacji SEUROP, sprzedaż półtuszy wieprzowych i sadła, usługowy ubój trzody chlewnej oraz transport zakupionego towaru, bezpośrednio do odbiorcy.

Kontakt:
Łagiewniki Kościelne 3
62-272 Łagiewniki Kościelne
województwo: wielkopolskie
strona www: jutar.pl
poczta e-mail: biuro@jutar.pl
telefon: +48 61 427 64 68
Pełna oferta: Sprawdź